Od kiedy w roku 1989 powstało Przedsiębiorstwo Prefabrykacji KAMBET, rozwijało się dynamicznie, by sprostać wymaganiom rodzimego rynku, a później Unii Europejskiej. Aktualnie stale rozwijamy naszą produkcję, mając na uwadze zapotrzebowania naszych Klientów.

O jakość naszych prefabrykatów dbają najlepsi fachowcy

W naszym zakładzie powstają prefabrykaty, będące wyrobami budowlanymi o wysokiej jakości technologicznej, co czyni z nich poszukiwany i ceniony w branży materiał. Nad procesem ich powstawania czuwa Zakładowa Kontrola Produkcji, wdrożona zgodnie z wymogami Ustawy o wyrobach budowlanych z dnia 16 kwietnia 2004 r.

Zależy nam na tym, by do naszej załogi należeli specjaliści posiadający niezbędne kwalifikacje i doświadczenie. Śledzimy nowości branżowe i wykorzystujemy je w naszej pracy. Bierzemy udział w profesjonalnych szkoleniach, by poszerzać zawodowe horyzonty i naszą ofertę. To sprawiło, że zyskaliśmy opinię fachowców, którzy w swojej pracy są bezkonkurencyjni.

Produkcja na miarę potrzeb naszych Klientów

Profil naszej działalności obejmuje następujące prefabrykaty:

  • kręgi betonowe wibroprasowane – kręgi fi 3000 o wysokości do 1,5m oraz kręgi DIN 1000, DIN 1200 i DIN 1500 z monolitycznym dnem z betonu samozagęszczalnego o najwyższej szczelności. Osadzamy w nich przejścia szczelne oraz żeliwne króćce;
  • szamba z kręgów – oferujemy kompletne konstrukcje wykonane z kręgów z betonu B45 F150 W8, z pokrywą, kominkiem oraz otworem przyłączeniowym;
  • pokrywy – wykonujemy w nich otwory prostokątne, osadzamy włazy stalowe oraz rury odpowietrzające;
  • płyty stropowe;
  • płyty korytkowe;
  • ściany oporowe 3mb – są one przeznaczone do wykorzystania jako silosy na kiszonkę, paszę, zboże czy kruszywo;
  • nadproża;
  • elementy drogowe – między innymi płyty drogowe otworowe YOMB oraz płyty drogowe 3,0×1,5×0,15 m podwójnie zbrojone stalą fi12;
  • prefabrykaty nietypowe – przygotowane na indywidualne zamówienia.

Wszystkie elementy, które powstają w naszym zakładzie, posiadają odpowiednie certyfikaty, które poświadczają ich jakość.

Dysponujemy solidnym zapleczem maszynowym oraz zasobami zakładu ślusarskiego, co daje nam możliwość wykonywania niestandardowych form oraz elementów z betonu i żelbetonu. To zaplecze daje nam elastyczność w realizacji różnorodnych zleceń oraz pozwala zachować otwartość na wprowadzenie nowości do naszego asortymentu.

Poznaj naszą ofertę w wygodny dla Ciebie sposób

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, by poznać naszą ofertę. Na naszych Klientów czekają fachowi doradcy znani z sympatycznego podejścia i życzliwego usposobienia. To oni pokażą Ci, że współpraca z nami to czysta przyjemność.

W KAMBET myślimy o pasjach

Począwszy od sezonu 2012 jesteśmy sponsorem drużyny rowerowej MTB KAMBET TEAM. Kolarze z naszym logo na koszulkach biorą udział w międzynarodowych maratonach, lokalnych Maratonach Kresowych, zawodach SKANDIA, Mazury MTB, Poland Bike Marathon oraz w innych imprezach sportowych. Razem aktywnie trenujemy przez cały rok, by na zawodach osiągnąć dobre wyniki i godnie reprezentować naszą Firmę.